13 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://muziksarkidinle.net 300 true

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölümde Çalan Şarkılar – Atv Perşembe 2019

Bir Zamanlar Çukurova Atv ‘de yayınlanan aşk ve dram temalı güzel dizinin 2019 bölümlerinde çalan şarkılarve jenerik müzikleri dinle. Dizide çalan şarkılar ve fon müziklerini müzik listesi şeklinde ücretsiz dinleme imkanı burada bulabilirsiniz.

bir zamanlar çukurova dizi müzikleri
bir zamanlar çukurova dizi müzikleri

Her hafta Perşembe günü oynanan Diziye yeni katılan konuk oyuncuların yanısıra aşk ve duygusal anlarla dolu güzel sahneleri ile izleyicileri tarafından oldukça sevilen bir dizi haline geldi. Daha ilk bölümlerinden bu yada reyting rekorları kıran ve konusu itibarı ile sevilen dizi önümüzdeki bölümlerde nasıl bir seyir izleyeceğiniz bizlerde oldukça merak ediyoruz.

Konu: 1970’li yıllarda, İstanbul’da evlenmeye hazırlanan iki gencin başına hiç hesaba katmadıkları bir olay gelir. Kader bu çifti, Adana’da Çukurova’nın uçsuz bucaksız coğrafyasına bırakıverir. Her şeye rağmen aşklarını yaşamaya kararlı bu çiftin kaderi, çiftliklerinde çalıştıkları Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra sonsuza kadar değişir…

Oyuncular: Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz Akkaya), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne), Kerem Alışık (Fekeli), Melike İpek Yalova (Müjgan Hekimoğlu)

Kategori:Dizi Müzikleri
Önceki Liste
Selda Bağcan Şarkıları Dinle – En Güzel Türküleri {2019 Yeni Playlist}
Sonraki Liste
Dünyada ve Türkiye’de en çok dinlenen şarkılar Top 50


error: Kopya İçeriğe Karşı Koruma !