13 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://muziksarkidinle.net 300 true

Deniz Seki 2019 Yeni Çıkan Albüm Şarkıları Dinle

Başarılı sanatçı Deniz Seki’nin 2019 da yeni çıkan albümşarkılarını müzik listesi şeklinde dinle. 9. Albümü Olan “ Uzun hikaye ” nin şarkıları paylaşıldıkça listemize eklenecektir. Yeni şarkılarında Ahmet kaya’nın en güzel şarkılarına yer veren deniz hanım bu güzel çalışmaları 2018 in aralık ayında bizlerle paylaştı. Hüzün ve duygusallığın ön planda olduğu bu yeni çalışması oldukça beğenileceğe benziyor.

deniz seki 2019 resimleri - şarkıları
deniz seki 2019 resimleri – şarkıları

Dokunaklı aşk öykülerinden esinlendiğini ve bu öykülere şarkılarında çok sık yer verdiğini belirten güzel sanatçı . Ahmet kaya’ya olan hayranlığı ile de bizleri oldukça mutlu ediyor. Nitekim Ahmet kaya değer verilmesi gereken mükemmel sanatçılarımızdan dır.Bunun yanı sıra Ayla Çelik, Serkan Seki, Sezen Aksu,Şebnem Sungur, Şehrazat, Yusuf Hayaoğlu imzalı birçok şarkıya yer vermiştir.

Şarkılarını kendisinin yazıp bestelemesi eserlerinin kaliteli ve zamana meydan okumasına ( kalıcılığı yakalamasına) neden olmakta ve bu bir sanatsal çalışma için oldukça önemli bir değer taşımaktadır.

Bu şarkıları beğendi iseniz sağ tarafta bulunan paylaşım butonları ile sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler..

Önceki Liste
Serdar Ortaç 2019 Şarkıları Dinle -Yeni Çıkan Son Albüm
Sonraki Liste
Mabel Matiz 2019 Yeni Çıkan Album Şarkıları Dinle


error: Kopya İçeriğe Karşı Koruma !