13 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://muziksarkidinle.net 300 true

En Güzel Arapça Müzikler 2019’un en popüler şarkılarıBenim gibi arap kültürünü ve hareketli müziğini seven arkadaşlar için 2018 ve 2019 ‘a özel on numara yabancı arapça müziklerden oluşan bir şarkı listesi hazırladım. En güzel ve en çok dinlenen şarkıların yer aldığı birbirinden güzel müziklerden oluşmaktadır.Bu listeyi oluşturmak için herhalde 20 farklı arap sitesi gezinmişimdir.

arapca yabancı muzik
arapca yabancı muzik

Arapça şarkılar dinle

Bilindiği gibi arap kültürü anadolu insanının kültürüne fazla uzak değil. Aynı şekilde müzik tarzları ve yaşam stilleride öyle. Her nekadar çoğumuz şarkıların içeriği hakkında hiçbir fikrimiz olmasada kulağa oldukça keyifli geldiğini söylemek lazım . Zaten önemli olanda bu değilmi ?

Arapça Müzik Dinle

Ben kulağıma güzel gelen ne varsa dinlerim genellikler. takipçileriminde bu fikirde olduğunu düşünüyorum birçok kez. Örnek verecek olursak bir fransızca şarkıdan keyif almak için fransızcada master yapmaya ne gerek var . Eylenmek , keyif almak pahallıdır tam anlamı ile bir lükstür . Eğlenmeyi bilene …

Bu şarkıları beğendiyseniz lütfen sosyal medya butonlarını kullanmayı ihmal etmeyiniz . Keyifli dinlemeler dilerim.

Önceki Liste
Türkçe Rap Müzik 2019 En Sevilen Underground Şarkılar
Sonraki Liste
Canlı radyo dinle – 2019 Kesintisiz Online İnternet Radyoları

2 Yorumlar

  • 6 Ocak 2019 at 12:00
    İSmail

    Saad Lamjarred niye yok anlamıyorum.????????

  • 18 Ekim 2018 at 08:49
    veysel

    Ülkede büyük bir arap düşmanlığı var ama bu arap müziklerinin kötü olduğu anlamına gelmiyor. Yukarıdaki listeden biraz dinleyin o zaman bana hak vereceksiniz.


error: Kopya İçeriğe Karşı Koruma !