13 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://muziksarkidinle.net 300 true

Enerji Veren Türkçe Şarkılar 2019 Listesi Dinle

Gündelik hayatta Bitkin düştüğünüzde size Pozitif enerji veren on numara şarkılardan 2018 ve 2019‘a özel müzik listesini burada dinleyebilirsiniz. Müzik listesi şeklinde enerji seviyenizi tavan yapacak sizlere hareketlilik katacak bu şarkıları mutlaka dinlemelisiniz.


Enerji Veren Şarkılar

Müzik, tarih öncesi devirden beri insanların en büyük eğlence kaynaklarından birisi haline gelmiştir.    Sabahları okula, işe giderken ulaşım araçları içerisinde müzik dinlemeyi alışkanlık haline getiren birçok kişi, müzik seçimlerini daha çok enerji veren şarkılar üzerine oluşturmaktadır. Özellikle sabahları dinlenen bu tür, uykuyu açarak vücudun dinç bir hale gelmesine büyük oranda katkı sağlamakta. Birazdan paylaşımını yapacağımız müzikleri ister ofisinizde ister evinizde isterseniz de bir ulaşım aracı içerisinde dinleyerek kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Müzik sektörüne genel olarak baktığımızda enerji veren şarkılar konusunda bayağı bir ilerle kat edildiğini görmekteyiz. Bu durum, genel olarak ortaya çıkan ihtiyaçlardan dolayıdır.

Gece klüpleri, diskolar ve eğlence merkezleri, müşterilerine daha iyi bir hizmet vermek amacı ile sürekli eğlence dolu müzikler açmaya çalışmaktadır. Günümüzde DJ olarak adlandırılan ve müziklerin altyapıları ile oynayan birçok kişi enerji veren şarkılar oluşturma konusunda profesyonellerdir. Sanatçılar enerji dolu müzikler oluşturmasalar dahi DJ’ler üzerlerine düşen vazife ile piyasalara çok güzel müzikler sürebilmektedir. Bu yazımız içerisinde sizler için piyasalar içerisinde bulunan en iyi enerji veren şarkılar paylaşımlarında bulunmaya çalışacağız. Kendisi için motivasyon dolu özel bir zaman ayırmak isteyen kişiler, genellikle müzik dinlemeyi tercih etmektedir. Birazdan paylaşacağımız şarkıları aynı zamanda spor yaparken dinleyebilecekleri hareketli ve enerji dolu şarkılar aradığını görmekteyiz.

enerjik muzikler
enerjik muzikler

Enerjik Şarkılar Listesi

Son zamanlarda spora giden birçok kişinin enerji dolu şarkılar ile kendilerini motive etmek istediklerini görüyoruz. Bu konuda verebileceğimiz öneriler hem yerli hem de yabancı şarkılardan oluşacaktır. İtiraf etmeliyiz ki yabancı şarkılar bu konuda oldukça iyi bir seçim olacaktır.

 • Tarkan – Cuppa
 • Dua Lipa – One Kiss
 • Jax Jones – You Don’t Know Me
 • Ece Seçkin – Dibine Dibine
 • Demet Akalın – Canıma da Değsin
 • Gazapizm – Heyecanı Yok
 • Hande Yener – Manzara
 • Hadise – Şampiyon
 • İrem Derici – Ben Tek Siz Hepiniz
 • Bengü – Geçmiş Olsun

Yukarıda da görebileceğiniz üzere enerji veren şarkılar hem Türkçe hem de İngilizce olarak listemiz içerisinde yer alıyor. Aslına bakacak olursanız müzik üretme konusunda yavaş yavaş batıyı örnek almaya başlıyoruz. Avrupa’da faaliyet gösteren birçok dünya starı gerçek müzik üretme konusunda oldukça başarılıdır. Bizler daha çok gece klüpleri içerisinde çalınabilecek hareketli, bol bass’ı olan müzikler üretmeye çalışıyoruz. Açık olmak gerekir ise daha öğreneceğimiz çok fazla teknik ve yöntem olduğunu görmekteyiz.

İyi Hissettiren şarkılar

Popüler video platformlarına giriş yaptığınızda karşınıza çıkan her sanatçının hareketli müzikler ürettiğini görebilirsiniz. Bu tür, çoğunlukla yaz aylarına giriş yapılan dönemler içerisinde türetilmektedir. Her sezonun trend olacak müziğini türetmek için ellerinden geleni yapan sanatçılar, bu sayede gelirlerini artırarak konserlerden konserlere koşmanın derdine girmektedir. Bu yazımız içerisinde elbette sanatçıların hayatları ve gelirlerine değinmemeye çalışacağız. Son zamanlarda elbette bazı şarkıcıların özgün bir şekilde enerji veren şarkılar çıkardığını görüyoruz. Bu tarz şarkılar, genellikle sözleri ile de ön plana çıkmaktadır.

2019 Enerjik Şarkılar

Birçok kişi, enerji veren şarkılar bulma konusunda ilk tercihi Youtube gibi platformlar olurken bu konuda radyoların daha iyi olduğunu gözlemledik. Youtube, bizlere sadece belirli sanatçılar üzerinden tek tip eserler izletirken radyolar yüzlerce farklı türde binlerce sanatçının her türlü eserlerini bizlere sunabilmekte. Gün içerisinde radyo dinleyen kişilerin sürekli olarak yeni sanatçılar, yeni parçalar keşfettikleri gibi tercihlerine uygun müziklerde bulabilmektedir. Bu yazımız içerisinde sizlere kısaca enerji veren şarkılar bulma konusunda bilgiler vermeye çalıştık.

Bu listemiz için oldukça güzel geri dönüşler aldık. Sizde beğendi iseniz listelerimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz. Keyifli dinlemeler …

Önceki Liste
Türkçe İlahiler Ezgiler Marşlar 2019 Listesi Dinle
Sonraki Liste
Yabancı Klasik Müzikler 2019 top 20 Listesi Dinle

1 Yorumlar

 • 17 Ekim 2018 at 12:56
  betül

  Müziğin her türlüsünü severim ve sürekli olarak dinlerim. Fakat hareketli parçalar bir ayrı güzel oluyor. İnsanın içini açıyor. 1 ve 2. sıradaki parçalar favorim zaten…


error: Kopya İçeriğe Karşı Koruma !