13 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://muziksarkidinle.net 300 true

İran Şarkıları Dinle 2019’un En Güzel Farsça Müzikleri

İran‘da dinlenen en güzel hareketli farça 2019 şarkılar listesini buradan dinleyebilirsiniz. Farsça en sevilen ve en çok dinlenen müzikleri player listesi şeklinde tamamen ücretsiz dinleme olanağı bulunmaktadır. Oldukça başarılı bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Böyle güzel şarkıları paylaşmak benim için ayrı bir güzellik oldu .

iran farsça müzikler dinle
iran farsça müzikler dinle

İran şarkıları dinle

Adem isimli bir kullanıcımızın talebi üzerine platformlarda en çok rağbet gören iran şarkılarını derleyip güzel bir liste haline getirmeye çalıştık. Eksiklerimiz muhakkak olacaktır. Bu şarkıda olmalıydı dediğinizi duyar gibiyim . Bunları bizlere lütfen aşağıdaki yorum formu aracılığı ile bildirmekten çekinmeyin. Talepleriniz doğrultusunda listemizi geliştirecek ve çok güzel bir hale getireceğiniz . Katkıda bulunmayı ihmal etmeyiniz.

Farsça şarkılar dinle

İran Müzik kültürü oldukça gelişmiş ve dünya kültürleri arasında boy gösteren oldukça seçkin bir kitleye sahiptir. Bütün o siyasi karmaşadan uzak bir şekilde sanatının bukadar gelişmiş olması sevindirici ve güzel taraflarındandır. Bu arada yakında iran’a gitmeyi planlıyorum . Bir fincan kahvemizi içmeye gel diyen olursa iletişime geçmeyi ihmal etmesin . Nede olsa bir fincan kahvenin kırk yıl hatrı vardır .

Listemizi beğendiyseniz sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler diliyorum .

Önceki Liste
Spor yaparken dinlenecek yabancı Salon müzikleri 2019 Listesi
Sonraki Liste
Radyo Mydonose top 40 Şubat 2019 listesi Dinle


error: Kopya İçeriğe Karşı Koruma !