13 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://muziksarkidinle.net 300 true

Kafelerde Çalan Şarkılar – 2019 Hafif Kafe Müzikleri

Keftorların bulunmadığı nezih ve güzel kafelerde çalan en güzel Türkçe 50 adet şarkılar burada müzik listesi şeklinde dinleyebilirsiniz. 2019’a özel hafif kafeterya şarkılardan oluşan bu şarkı listesi yüksek kalitede ve otomatik geçişli playlist ile sürekli açık tutmak kaydı ile günlerce dinletebilirsiniz.

kafeterya muzikleri sarkilari dinle
kafeterya muzikleri sarkilari dinle

Kafeterya Müzikleri

Bu yazıyı kaleme almamın nedenine gelecek olursak. Geçen gün arkadaşlarla bir kafeteryaya gittik bi flaş bellek takmışlar ve 5 tane şarkıyı tekrarlayıp duruyorlar . 1 saatin sonunda artık şarkılar öyle bunaltıcı olduki dedim “kalkın gidelim yoksa bayılacağım “ çıktık . Üstelik daha muhabbetimiz bitmemişti.

Kafelerde Çalan Şarkılar

Bu esnada sitemde bu konuda bir müzik listesinin mutlaka bulunması gerektiğini anladım . Listeyi sürekli güncellediğimiz için oldukça kaliteli bir çalışma olacağına inanıyorum . Çayınızı yudumlarken sizi rahatsız etmeyecek hafif pop slow ve inceden duygusal Türkçe şarkılarına yer verdik ki müşteri sıkılmasın ve şarkılar ilgi çekici olsun .


Ayrıca playlist te bulunan karışık çalma butonuna basarak tek düzen dinletmek dışında rastgele şarkıların çalmasını sağlayabilirsiniz.

Listemizi beğendi iseniz paylaş butonları ile sevdiklerinize dinletebilirsiniz. Keyifli dinlemeler…

Kategori:Genel
Önceki Liste
Akustik Şarkılar 2019’un En Güzel Akustik Müzikler Listesi
Sonraki Liste
Türk Sanat Müziği En Sevilen TSM 2019 Listesi Dinle


error: Kopya İçeriğe Karşı Koruma !