13 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://muziksarkidinle.net 300 true

Kuzgun Dizisinde Çalan Şarkılar & Müzikler-Çarşamba Star Tv

2019‘da Çarşamba akşamları Star Tv ekranlarında oynanan Kuzgun dizisinin müziklerini ve dizide çalan şarkıları liste şeklinde dinle.Küçük yaşta dila ya aşık olan ve kaçırılan kuzgunun geri dönüş hikayesini konu alan ay yapımdan muhteşem bir dizi. Diziyi ücretli platformlarda veya tv de izleyebilirsiniz.

kuzgun dizi müzikleri
kuzgun dizi müzikleri

Kısa sürede önemli bir hayran kitlesine erişen başarılı yapıyı izlerken keyif alacağınızı düşünüyorum.Bizler dizinin belirli başlı sahneleirnde çalan şarkıları tespit edip burada yayınlayacağız.

Oyuncular: Burcu Biricik (Dila Bilgin), Barış Arduç (Akça Kuzgun Cebeci), Hatice Aslan (Meryem Cebeci), Emel Dede (Meryem’in gençliği), Baran Akbulut (Yusuf Cebeci), Caner Şahin (Kartal Cebeci), Ahsen Eroğlu (Kumru Cebeci), Settar Tanrıöğen (Terzi Derviş), Levent Ülgen (Rıfat Bilgin),

Konu: “Kuzgun” babaları polis olan ve birbirlerine aşkları çocuk yaşlarında başlayan Kuzgun ve Dila’nın hikayesini anlatacak. Babasının bir operasyon sırasında, en yakın dostu tarafından tuzağa düşürülerek hapse girmesinin ardından kaçırılan ve hayatı alt üst olan Kuzgun’un intikam planıyla hikaye başlayacak.

Kategori:Dizi Müzikleri
Önceki Liste
Dünyada ve Türkiye’de en çok dinlenen şarkılar Top 50
Sonraki Liste
Çukur Dizisi Son Bölümünde Çalan Şarkılar – Pazartesi 2019


error: Kopya İçeriğe Karşı Koruma !