13 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://muziksarkidinle.net 300 true

Slow Şarkılar Dinle – 2019’un En Güzel Slow Müzikleri

En güzel 2018 ve 2019‘ a özel yep yeni slow aşk dolu şarkılar müzik listesi buradan ücretsiz dinleyebilirsiniz. Slow radyolarında en çok dinlenen ve en çok sevilen türkçe slow birbirinden güzel şarkılara yer verdik.

Slow müzik dediğin insanın mutluluğuna mutluluk katan , duygularına anlam veren eserlerden oluşmalı. Aşık olduğunuzda veya partnerinizde romantik bir akşam yemeğine çıktığınızda hatta ve hatta narin bir dans …

İçerisinde duygusal ezgi ve nağmelerindolu olduğu şarkılar genel olarak Slow müzik olarak adlandırılmaktadır.Ülkemizde pop müzik türünden sonra en fazla dinlenen tür olan slow, sonzamanlarda oldukça fazla tercih edilmeye başlandı. Son zamanlarda birçoksanatçının bu müzik türüne ilgi göstermeye başlamış olması, ortaya oldukçafarklı müzik stillerinin de doğmasına neden olmuştur. Kendi arasında da farklıtürlere ayrılan slow müzik, milyonlarca farklı kişiye hitap etmeye başlamıştır.Bizler, bu yazımız içerisinde en çok dinlenen slow aşk şarkıları hakkındabilgiler vermeye çalışacağız. Hareketli müziklere alternatif olarak getirilenslow aşk şarkıları, dinleyicilerde hem duygusallık hem de hüzün hissetmelerineneden olmaktadır. Birçok kişi slow müziği mutsuz zamanlarda dinlenecek bir türolarak görmektedir.

Slow Şarkılar

Yukarıda da belirttiğimiz bu türe olan ilginin artmasından dolayı kendi arasında birçok farklı türe ayrıldığını görüyoruz. Slow olarak adlandırılan bu müzik türü içerisinde arabesk, Pop, Jaz, Rock ve aşk yoğunluklu olduğunu görmekteyiz. Arabesk tamamen ayrı bir şekilde değerlendirildiğinden dolayı bu yazımız içerisinde biz sadece slow aşk şarkıları üzerine konuşmaya çalışacağız. Bu müzik türünün ülkemizde bulunan temsilcileri, en popüler şarkı adlarını gibi birçok ayrıntıdan bahsedeceğiz. Genel olarak bu türün dinleyicileri ya depresyona girmek istiyor, ya dinlenmek istiyor ya da yalnız kalmak istiyordur.

slow muziker listesi
slow muziker listesi

Yeni Çıkan Slow Müzikler

Müzik bizim ilgi alanımız olmasından dolayı meydana gelen her yeniliği ve değişikliği takip etmek durumundayız. Piyasalar içerisinde yüzlerde sanatçı olmasına karşın slow aşk şarkıları söyleyen kişilerin nadir olduğunu görmekteyiz. Bu türün önde gelen sanatçıları “Yıldız Tilbe, Sıla, Sezan Aksu, Koray Avcı, Ebru Gündeş, Tarkan, Kayahan, Mustafa Ceceli, Candan Erçetin, Harun Kolçak, Tuğçe Kandemir, Ceylan Ertem, Göksel, Halil Sezai, Kalben, Fettah Can” şeklinde özetleyebiliriz. Bu sanatçıların bir kısmı şu an hayatta olurken bir kısım sanatçıları maalesef kaybettiğimizi görmekteyiz. Aynı zamanda müzik dünyasına giriş yapmış bazı yeni saatçıların da kısa sürede yükseliş yakaladıklarını görmekteyiz. Genel olarak slow aşk şarkıları söyleyen bu sanatçılar, son yıllarda farklı türler üzerinden de eserler verdiklerini görüyoruz.

Slow Top 20 Dinle

Her insan, bazen kendisini oldukça yalnız ve çaresiz hissedebilir. Müzik, insanların en çaresiz zamanlarında onlara eşlik ederek sorunları ile mücadele etmelerine olanak sağlar. Teknolojinin gelişmesi ile beraber artık insanlar aradıkları içeriklere internet üzerinden kolay bir şekilde erişebiliyor. Geçmişte insanların duymak istediği müzikler için saatlerce radyo başlarında beklediklerini biliyoruz. Artık internet, aradığımız tüm bilgileri bizlere saniyeler içerisinde ulaştırıyor. Özel zamanlarınızda slow aşk müzikleri dinlemek istemeniz durumunda akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarınız üzerinden birçok uygulama kullanabilirsiniz. Bu konuda Youtube ve canlı radyo dinle uygulamaları sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır.

Hareketli müzik ve pop elbette ülkemizde en fazla dinlenen tür olarak görülebilir. Her yaş grubu üzerinden hem kadın hem de erkekler, eğlenmek için dahi slow aşk müzikleri dinlemek isteyebilir. Slo müzikler içerisinde dile getirilen sözler, her insanın hayatından birer parça barındırmaktadır. Bu nedenle her kesim tarafından benimsenen bu müzikler, üzerlerinden yıllar geçse de dinlenmeye devam edecektir. Son yıllarda internet radyoculuğunun artması nedeni ile birçok kanal üzerinden bu müzikleri duymaya devam ediyoruz. Yazımızın içerisinde belirttiğimiz gibi son yılların en popüler slow aşk müzikleri yazımız içerisinde yer alacaktır.

En Güzel Slow Müzikler

Tüm müzik platformlarının hemen hemen haftalık, aylık olarak müzik listesi paylaştığını görmekteyiz. Top 20 olarak adlandırılan bu listeler, uzun süre kalıcılığını koruyarak yıllara meydan okuyabiliyorlar. Bazı şarkıların bir anda listelere girip bir anda listelerden kaybolduğunu görebilirsiniz. En iyi slow aşk şarkıları, uzun yıllar boyunca büyük kitleler tarafından dinlenmiş, dinlenmeye devam eden şarkılardan oluşmaktadır. Bu durum, her müzik türü için aynı standartlara sahiptir. Ülkemize özgü olmayan slow müzik, her ülkenin kendi standartları üzerinden dinleyicilere sunulmaktadır. Slow müzik, yakın bir zamandan itibaren birçok kesim tarafından dinlenen evrensel müzik haline geleceği dahi konuşulmaktadır.

En Çok Dinlenen Slow Aşk Müzikleri

 • Yukarıda slow aşk müzikleri konusunda ülkemizi temsil eden bazı sanatçı paylaşımında bulunmuştuk. Listenin bu kadar ile sınırlı kalmadığını, ülkemizde daha nice slow parça seslendiren sanatçılar bulunduğunu söyleyebiliriz. En çok dinlenen slow parçaların birkaçından bahsedecek olursak;
 • -Tarkan – Beni Çok Sev, Emre Aydın
 • – Beni Vurup Yerde Bırakma, Yıldız Tilbe
 • – Kardelen, Ebru Gündeş – Ölümsüz Aşklar, Sezan Aksu
 • – İhanetten Geri Kalan, Sıla – Muhbir, Ferhat Göçer
 • – Reva, Halil Sezai – Sonbahar”
 • verebileceğimiz bazı örneklerdir. Dijital video platformları başta olmak üzere canlı radyo dinle sistemleri üzerinden yüzlerde slow aşk şarkıları dinleyebilirsiniz.

Önceden slow müziklerin sadece insanların yalnız kaldığı zamanlar dinlediğini düşünürdük. Bu türe olan ilginin her geçen gün artması, birçok sanatçının bu tür üzerinden eserler yazmalarına olanak sağlamıştır. Bu sayede televizyonlar, radyolar hatta kafe, restoranlarda dahi slow müzikler duymaya başladık. Günümüzdeki sanatçıların artık belirli bir çizgi üzerinden ilerlemediklerini görüyoruz. Özellikle genç nesil tarafında dinlenen müzik türlerine son zamanlarda birçok sanatçının ilgi gösterdiklerini görüyoruz. Piyasalara yeni çıkan Tuğçe Kandemir gibi sanatçıların dahi slow aşk şarkıları ile sektöre giriş yaptığını görmekteyiz. İçeriği insanlarda büyük etkiler bırakan şarkılar artık daha kısa sürede ön plana çıkarak popüler hale gelebiliyor.

Slow Aşk Şarkıları Dinleme

Slow şarkı dünlemek için öncelikle sessiz ve sakin bir ortamda bulunmanızı öneririz. Eğer akıllı cihazlarınız üzerinden slow aşk şarkıları dinleyecekseniz kesinlikle kulaklık kullanmanızı tavsiye ederiz. İlişkilerinde sorun yaşayan kişiler, sevdiği kişilere açılamayan ya da herhangi bir kişiyi düşünen kişiler genel olarak hayallerini slow müzikler ile kurmaya çalışırlar. Bazı sanatçılar eğlenceli üslup kullanmaya çalışsalar da genel olarak bu türün içeriği diğer müzik türlerine göre oldukça farklı ve duygu doludur. Müzik, evresel bir tür olmasından dolayı genel olarak hazırlanan içerikleri her milletten her ırktan kişiler dinleyebilmekte.

Bazen slow aşk şarkıları dinlerken sözleri bize hitap etmese de duygulanabiliriz. Bir parça içerisinde sözler kadar müzikte kullanılan ezgi ve nağmelerin de büyük etkileri bulunmaktadır. Hatta birçok şarkının bu sayede kendini dinlendirdiği görülmektedir. Bu nedenle sanatçılar söz yazımına verdiği önem kadar müzik aşamasına da büyük emekler harcamaktadır. Sosyal medya, bu konuda dinleyicilere büyük faydalar sağlayabilmektedir. Arkadaşları tarafından paylaşılan içerikleri görerek yeni bir müzik, yeni bir sanatçı oldukça kolay bir şekilde keşfedilebiliyor. Günümüzde sanatçı, şarkıcı olmak oldukça kolay gibi gösterilse de paranın yapamadığını en ufak bir ezgi yapabiliyor.

2018 Slow Şarkılar

Bu yazımızda sizlere içimizden gelerek slow aşk parçaları konusunda bazı bilgiler vermeye çalıştık. Slow müziğin öncüleri hakkında verdiğimiz bilgiler ile beraber 2018 yılı içerisinde en çok dinlenen slow müziklerin paylaşımlarını da sizlere yapmaya çalıştık. Bu listenin haricinde kendi zevkinize göre listeler yaparak telefonlarınıza, tabletlerinize indirebilirsiniz. Bizlerin listesi, son zamanlarda en çok dinlenen slow parçaları üzerinden oluşturulmuş olup hala dinlenen eserler üzerine kurulmuştur.

Keyifli dinlemeler diler. Listelerimizi sosyal medyada paylaşmayı ve aşağıdaki yorum formu aracılığı ile yorumlarınızı iletmeyi unutmayınız …

Önceki Liste
Arapça İlahiler Listesi Dinle – 2019’un en güzel 20 ilahisi
Sonraki Liste
2019 Arabada Dinlenecek Yabancı Şarkılar Listesi

3 Yorumlar

 • 15 Ekim 2018 at 17:21
  ismail

  Slow müziğe bir türlü alışamadım. Müzik dediğin ya arabesktir ya da hareketli parçalardır. Slow ise bunların tam arasında kalmış bir tür…

 • 20 Eylül 2018 at 10:27
  fırtına

  eline sağlık güzel bir site olmuş sayende bilgisayardan müzik dinleyebiliyorum

  • 23 Eylül 2018 at 07:56
   admin

   Kaliteli vakit geçirmeniz dileği ile .


error: Kopya İçeriğe Karşı Koruma !