13 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://muziksarkidinle.net 300 true

Türkçe Rap Müzik 2019 En Sevilen Underground Şarkılar


Türkçe rap müziğin en sevilen ve en çok beğenilen 2018 ve 2019’a özel birbirinden muhteşem underground şarkıları kalibinize güzel bir dokunuş yapabilir.Bu şarkıları yüksek kalitede müzik listesi şeklinde dinleme olanağı bulabilirsin !.

hip hop muzikler
hip hop muzikler

Rap müzik yükselen seslerinden beat lar ve arabesk parçaları bazende argolu atışmaları illaki dinlemişsindir. Sagopa kajmer ve ceza veya canfeza gibi bazende tripkolic gibi (gerçi şu an uyurturucu muhabbetinden czaevinde ama olsun ) yapıtları baya baya sevilen ve hatırı sayılır fanları olan ve oldukça güzel çalışmalara imza atan rap müzik ranatçıları var. Aslında bu konuda oldukça zengin bir çeşitliliğe sahibiz zira eline mikrofonu alan soluğu canlı yayın yapıp rap müzik yapmaya çalışmakta arıyor Bkz: Efecan 🙂

Bugün için uslu bir çocuk olup argodan uzak inceden inceden güzel parçalardan bir liste oluşturdum . Dinlerken beğeneceğinizi düşünüyorum açıkcası. Bu şarkıları heryerde bulabilirsin ama bir arada zevkine uygun ve reklamsızı belkide en önemlisi sadece keyif için yayınlananı burada dinleyebilirsin.

Keyifli dinlemeler diliyorum dinlediğiniz şarkıları sosyal medya kanallarınızda paylaşırsanız sevinirim 🙂

Önceki Liste
Duş Alırken Dinlemekten Keyif alacağınız 2019 Şarkılar Listesi
Sonraki Liste
En Güzel Arapça Müzikler 2019’un en popüler şarkıları

4 Yorumlar

 • 20 Ekim 2018 at 09:38
  Batuhan

  Rap kategorisinde diğer ülkelere oranla çok zayıfız. Bende çok sıkı bir rap dinleyicisiyim. Şu açıdan çok seviniyorum, özellikle son 2 senedir güzel çalışmalar yapılıyor. Aslında bu da rap dinleyen kişilerin artması ile doğru orantılı. Ne kadar talep olursa o kadar fazla sanatçı ve eseri olur.

 • 18 Ekim 2018 at 08:59
  Faruk

  Gazapizm ortalığı yıkıp geçiyor. Ne ceza kaldı ne de diğerleri… İnsan kendini geliştirmeli yoksa gün gelir bu şekilde silinip gidersin. Gazapizm adamsın, BU HAYATIN HEYECANI MEYECANI YOK

 • 16 Ekim 2018 at 16:54
  Kemal

  Türkçe rap severim ama Gazapizm bu sektörde resmen yeni bir çığır açtı. Bundan böyle Türkçe rapi Gazapizm’den önce ve sonra diye ayırmamız gerekiyor.

 • 12 Temmuz 2018 at 16:25
  yeliz

  Harika bir müzik sitesi olmuş. Yeni müzikler yüklemenizi bekliyoruz 🙂


error: Kopya İçeriğe Karşı Koruma !